Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Zbuduj relacje, a zbudujesz wszystko!

Zaczynaliśmy w latach 90-tych ubiegłego wieku jako agencja reklamowa. Przez blisko dziesięć lat działalności zyskaliśmy ogromne doświadczenie współpracując zarówno z małymi jak i dużymi firmami z całej Polski. Pracując z klientami zajmującymi się działalnością usługową, zauważyliśmy, że w wyniku odpowiednich działań reklamowych, pozyskanie nowego klienta jest dość łatwe. Jednak jego utrzymanie i sprawienie, by stał się stałym i lojalnym klientem, którego nie skusi nawet niższa cena konkurencji, już takie łatwe nie jest. Szybko odkryliśmy, że kluczowym elementem w osiąganiu sukcesu w biznesie jest umiejętność budowania relacji. Dlatego praktycznie od początku naszej działalności przynajmniej raz w miesiącu bierzemy udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego, sprzedaży, budowania relacji itp. Przez wiele lat z sukcesem wykorzystywaliśmy pozyskaną wiedzę w swojej działalności.

W 2010 roku zdecydowaliśmy się swoją wiedzą podzielić i organizować szkolenia i konsultacje w dziedzinie rozwoju osobistego. Specjalizujemy się oczywiście w szkoleniach z zakresu budowania relacji. Zgodnie z naszym mottem: „Zbuduj relacje, a zbudujesz wszystko!”, opracowaliśmy autorskie programy szkoleń i warsztatów dla biznesu, edukacji szkolnej, małżeństw, związków partnerskich, rodziców itp.

Program „Take it Feel it Give it” jest adresowany do wszystkich osób, które są zainteresowane zbudowaniem właściwych i trwałych relacji z partnerem (mężem, żoną) w celu stworzenia Związku Idealnego, który przetrwa wszystkie trudne chwile i kryzysy. Uczymy jak sprawić, by okres zakochania nie tylko trwał przez wiele lat, ale też z czasem coraz bardziej się pogłębiał, a miodowy miesiąc się nigdy nie skończył. W ramach tego programu uczymy również jak zbudować relacje z dziećmi, aby stać się dla nich autorytetem i przyjacielem, dzięki czemu ich wychowanie stanie się świetną zabawą, a nie życiową udręką.

Program „Level up Your Business” ma charakter szkoleń otwartych, szkoleń specjalnych, a także indywidualnych konsultacji zamkniętych. W związku z tym propozycja naszego działania za każdym razem opracowywana jest pod określone potrzeby klienta. W tym programie oferujemy również długoterminową opiekę nad firmą, podczas której możemy pomóc w stworzeniu zespołu lub poprawieniu skuteczności i wydajności już istniejącego. Doradzamy również w zakresie doboru właściwych osób do określonego stanowiska z uwzględnieniem wrodzonych cech ich profili osobowości.

Program „Teacher, Leader, Mentor” to szeroki pakiet szkoleń przydatnych w pracy nauczyciela, wychowawcy i pedagoga.

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?